Collection: Dry Goods
Dry goods ranging from authentic Italian pasta to crackers.

-
Jumbo Popcorn
Vendor:OlivelleRegular price $5.95 USDRegular priceUnit price / per -
Shoshone Falls Black Bean Soup Mix
Vendor:Rill FoodsRegular price $8.50 USDRegular priceUnit price / per -
Sea Salt Crackers
Vendor:Terrapin RidgeRegular price $6.95 USDRegular priceUnit price / per -
Roasted Garlic Rosemary Crackers
Vendor:Terrapin RidgeRegular price $6.50 USDRegular priceUnit price / per -
Puget Sound Seafood Chowder Soup Mix
Vendor:Rill FoodsRegular price $8.50 USDRegular priceUnit price / per -
Parmesan Truffle Wild Mushroom Risotto
Vendor:OlivelleRegular price $18.95 USDRegular priceUnit price / per -
Pappardelle Pasta
Vendor:Zia PiaRegular price $11.00 USDRegular priceUnit price / per -
Orecchiette Pasta
Vendor:OlivelleRegular price $11.95 USDRegular priceUnit price / per -
Olive Tapenade Dried Herb Blend
Vendor:OlivelleRegular price $13.95 USDRegular priceUnit price / per -
Miscuglio Italian Dried Herb Blend
Vendor:OlivelleRegular price $13.95 USDRegular priceUnit price / per -
Mexican Vanilla Beans
Vendor:Blue Cattle TruckRegular price $28.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lemon & Pepper Pappardelline - Organic
Vendor:OlivelleRegular price $10.95 USDRegular priceUnit price / per -
Huckleberry Taffy
Vendor:SpokandyRegular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Huckleberry Gummy Bears
Vendor:SpokandyRegular price $7.00 USDRegular priceUnit price / per -
Gluten Free Spaghetti Caserecci Pasta
Vendor:Zia PiaRegular price $11.50 USDRegular priceUnit price / per -
Gluten Free Mez Penne de zite Rigate Pasta
Vendor:Zia PiaRegular price $11.50 USDRegular priceUnit price / per -
Ellensburg Enchilada Soup Mix
Vendor:Rill FoodsRegular price $8.50 USDRegular priceUnit price / per -
Columbia River Corn Chowder - Family Size
Vendor:Rill FoodsRegular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Busiate Pasta - Organic
Vendor:OlivelleRegular price $11.95 USDRegular priceUnit price / per -
Bruschetta Dried Herb Blend
Vendor:OlivelleRegular price $13.95 USDRegular priceUnit price / per